Subscribe to this RSS feed
Vassilis

Vassilis

IRIS SZCZECIN - Wysoka jakość - Aparatura Medyczna - Sklep internetowy - Ssaki medyczne

IRIS SZCZECIN - Atrakcyjna cena - Sprzęt medyczny - Sklep internetowy - Ssaki medyczne - http://www.iris.szczecin.pl/ssaki-medyczne

Chłodziarki farmaceutyczne spełnią wymagania nawet najbardziej oczekującychodbiorców. Oferujemy profesjonalne urządzenia wysokiej jakości idealnie sprawdzające się w farmacji i jako chłodziarki do szczepionek i biopreparatów w przychodniach i innych instytucjach medycznych.
http://www.iris.szczecin.pl/chlodziarka-na-leki

Lodówki do szczepionek oferowane przez EURO-MEDICAL są różnej kubatury(od 36 litrów nawet do ok. 500 litrów) – w tym często poszukiwane przez klientów malutkie 36-litrowe chłodziarki, które można powiesić na ścianie. Jest to ważne, zwłaszcza w przypadku małych laboratoriów i przychodni, zwłaszcza tam gdzie brakuje miejsca na następne maszyny, a występują restrykcyjne wymogi trzymania szczepionek, odczynników, próbek itp. W ofercie posiadamy chłodziarki medyczne kompaktowe, pojedyncze i podwójne. Każda z oferowanych przez nas lodówek ma czytelny wyświetlacz temperatury informujący o parametrach panujących w danym urządzeniu. Niektóre z naszych urządzeń daja możliwość zapisywania na nośniku zewnętrznym danych temperaturowym wprost z wnętrza urządzenia, co zapewnia jego zgodność z wymaganiami dokumentacji danych z chłodzenia np.: szczepionek.
Serwis łóżek szpitalnych
Każdy pracownik to oddany, wysoce zmotywowany i wykwalifikowany profesjonalista. Budując zaufanie każdego klienta i wszystkich innych interesariuszy na co dzień dokładamy wszelkich starań. Nieustannie zachęcamy naszych serwisantów, zapewniając zasoby umożliwiające całościowe wykorzystanie ich potencjału poprzez ciągły rozwój zawodowy w stymulującym środowisku edukacyjnym, a także poprzez zapewnienie możliwości uczenia się nowych umiejętności i rozwoju w grupie. Zachęcamy wszystkie slepy medyczne do współpracy z naszą firmą. Sprzedajemy na rynku polskim szafki przyłóżkowe, łóżka szpitalne oraz wózki medyczne. Zachęcam do obejrzenia naszej strony internetowej.
http://www.iris.szczecin.pl/lozka-szpitalne
Wysyłamy naszych serwisantów na szkolenia z zakresu serwisu sprzętu i aparatury szpitalnej.

Website URL: http://www.iris.szczecin.pl/ssaki-medyczne E-mail: Questo indirizzo e-mail è protetto dallo spam bot. Abilita Javascript per vederlo.