Subscribe to this RSS feed
Awsiej

Awsiej

Wysoka jakość - Sprzęt medyczny - Sklep internetowy - Ssaki szpitalne – www.aparat-ekg.amaros.com.pl

Wysoka jakość - Aparatura Medyczna - Sklep www - Łóżka szpitalne – SKLEP AMAROS - http://www.aparat-ekg.amaros.com.pl
SPRZEDAJEMY:
Aparaturę medyczną: Kardiomonitory i Koncentratory tlenu oraz Holtery EKG, Aparaty AMBU a także Sprzęt medyczny: Wózki do przewożenia chorych i Wózki anestezjologiczne a także Fotele do chemioterapii, Stojaki na kroplówkę oraz Szafy lekarskie – Zachęcamy

http://www.fotel-ginekologiczny.amaros.com.pl/
http://www.kardiomonitory.amaros.com.pl/
http://www.lozko-szpitalne.amaros.com.pl/
Sklep Medyczny AMAROS Naszą misją jest wspieranie tych, którzy dają pomoc, dlatego sprzedajemy sprzęt medyczny. Szeroki asortyment urządzeń do kompleksowego wyposażenia szpitali oraz prywatnych gabinetów, Spa, do ratownictwa medycznego, a także sprzęt do użytku domowego, stosowany m.in. podczas opieki nad chorym. W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt medyczny niezbędny do wykonywania leczenia i zabiegów z zakresu wszystkich dziedzin medycyny.

http://www.med.amaros.com.pl/
http://aparaty-ekg.branza.com.pl/
http://ssaki-medyczne.branza.com.pl/
Badanie to popularnie nazywane jest holterem ciśnienia, od nazwiska którego biorą nazwę różne metody całodobowego monitorowania parametrów życiowych, jest tylkojedynie autorem idei podobnego uzyskiwania badania EKG.
ABPM, mimo że jest badaniem małoinwazyjnym, to jednak z uwagi na czasochłonność, ograniczoną dostępność i pewną uciążliwość dla badanego, znajduje zastosowanie jedynie w specyficznych sytuacjach. Technika badania jest taka sama jak w automatycznych sfigmomanometrów z mankietem na ramieniu, z tą różnicą, że aparat przychwycony do paska dokonuje badań wielokrotnie w ciągu doby (standardowo co 15 minut w dzień, co 30 minut w nocy).

http://kardiomonitory.branza.com.pl/
http://aparat-ekg.cloe.com.pl/
http://med.cloe.com.pl/
SZAFKA PRZYŁÓŻKOWA SP-04

Posiadamyszeroki wybór szafek w konkurecyjnej cenie.Ceny oferowanych szafek są jedne z lepszych na krajowym rynku.Jeśli poszukujeszprzystępnego cennika na szaki przyłóżkowe, zapraszamy. Opisywana szafka przyłóżkowa która wychodzi naprzeciw wymaganiom rynku medycznego. Wygoda pacjenta jest dla nas ważna. Produkt posiadający multum udogodnień.

Szafka wykonana z płyty meblowej. Skierowana jest do Zaopatrzenia sal w placówkach opieki długoterminowej jak i w domu.
Szafka wykończona z płyty meblowej.

http://medical.cloe.com.pl/
http://pompa-infuzyjna.cloe.com.pl/
http://ssak-medyczny.cloe.com.pl/
Dzięki zezwoleniom naszych serwisów, jesteśmy doceniani przez producentów sprzętu medycznego, co daje Państwu pewność niezawodnej obsługi. Od ponad 23 lat dbają o jakość wykonywanych przez nas prac serwisowych w terenie. Podejmujemy się napraw i kalibracji szerokiej gamy aparatury medycznej w szpitalach, ośrodkach zdrowia, gabinetach prywatnych, przychodniach zdrowia (także weterynaryjnych), oddziałach stomatologicznych i fizjoterapeutycznych. Nasz system wyposażony jest w aparaty testery medyczne niezbędne do wykonania rzetelnych kontroli i napraw aparatury medycznej. Klient otrzymuje fachową obsługę i doradztwo - od szpitali publicznych do praktyk prywatnych a wszystkie usługi proponujemy w konkurencyjnych cenach. Zadzwoń lub napisz do nas już dziś, aby zawrzeć współpracę.

Website URL: E-mail: Questo indirizzo e-mail è protetto dallo spam bot. Abilita Javascript per vederlo.